2020/04 Eastlog 2020

Letos jsme se stali hlavním partnerem ITLOGu logistického kongresu Eastlog 2020 v Praze. Vzhledem k aktuálně nabíhající krizi a ochlazení ekonomiky je nezbytné zpomalit a přehodnotit naše obchodní strategie.  Na téma Zpomalení – Decelerace jsem si pro Vás připravili opravdu inspirující přednášku.

Decelerace a udržitelnost logistiky

Jak stabilizovat a udržet logistické tempo ve zpomalující se ekonomice globálního světa. Proč stávající způsob řízení materiálových toků dosáhl svého maxima. Představení „Celostní logistiky” s dynamickou vizualizací priorit online a globálně.

Původní plány kdy ekonomika a logistika nestíhala globální růst byla tématem Akcelerace! Ale realita se otočila během několika dnů a proto jako připomenutí zde necháváme i původně plánované téma ITLOGu logistického kongresu Eastlog 2020 v Praze

Akcelerace se stálým růstem

Jak udržet logistické tempo se zrychlující se ekonomikou globálního světa. Proč stávající způsob řízení materiálových toků dosáhl svého maxima. Představení „Celostní logistiky” s dynamickou vizualizací priorit online a globálně.