Být nejlepším v oboru, být co nejblíže svým zákazníkům!

Téměř neexistují limity v druhu obchodního podnikání, kde by IKS ekanban nenapomohl ke zvýšení úrovně zákaznických služeb.
IKS ekanban podporuje výrobu a dodávky Hi-Tech produktů, produktů pro náš životní komfort i dílů pro mnoho typů průmyslu.

Co říkají naši zákazníci o e-Kanbanu

… je důležité, že klíčové osoby (manažer, vedoucí příjmu zboží a výroby atd.) jsou přesvědčeni o tomto Kanbanovém řešení a vzorové procesy nastavené pomocí IKS Kanbanu potvrzují, že očekávaný pozitivní přínos určitě dostaví. Aktuálně jsme propojeni a spolupracujeme s 23 dodavateli a neustále pracujeme na jeho dalším rozšiřování. M. A.

Strategické řízení materiálu, beyerdynamic GmbH & Co. KG, Heilbronn

e-Kanban systém IKS má velmi jasnou prezentaci a je také velmi uživatelsky příjemný. Školení nových zaměstnanců je jednoduché, pochopení sledu procesů je zřejmé již po velmi krátké době. My v Mosca jsme se rozhodli koupit systém, který nám již několik let znovu a znovu zlepšuje materiálové zásobování výroby a montážních linek. R. K.

Jürgen Ernst - vedoucí montáže a logistiky, Maschinenfabrik Gerd Mosca AG, Waldbrunn

Všechny Kanbanové procesy musí být snadné a jednoznačné. Rozhodli jsme se používat IKS, protože podporuje náš high-class PDCA cyklus a to je skvělý software který podporuje neustálé zlepšování (Kaizenu) našeho Kanbanového systému. D. K.

Manažer Materiálů a Logistiky, Sunrise Medical GmbH, Malsch/Heidelberg

Nadnárodní korporace v mnoha různých oborech podnikání důvěřují našemu Kanbanovému systému – a to již od roku 2003!

A Váš příběh…..