Být nejlepším v oboru, být co nejblíže svým zákazníkům!

Téměř neexistují limity v druhu obchodního podnikání, kde by IKS ekanban nenapomohl ke zvýšení úrovně zákaznických služeb.
IKS ekanban podporuje výrobu a dodávky Hi-Tech produktů, produktů pro náš životní komfort i dílů pro mnoho typů průmyslu.

Co říkají naši zákazníci o e-Kanbanu

Je důležité, že klíčové osoby (manažer, vedoucí příjmu zboží a výroby atd.) jsou přesvědčeni o tomto Kanbanovém řešení a vzorové procesy nastavené pomocí IKS Kanbanu potvrzují, že očekávaný pozitivní přínos určitě dostaví. Aktuálně jsme propojeni a spolupracujeme s 23 dodavateli a neustále pracujeme na jeho dalším rozšiřování.

e-Kanban systém IKS má velmi jasnou prezentaci a je také velmi uživatelsky příjemný. Školení nových zaměstnanců je jednoduché, pochopení sledu procesů je zřejmé již po velmi krátké době. My v Mosca jsme se rozhodli koupit systém, který nám již několik let znovu a znovu zlepšuje materiálové zásobování výroby a montážních linek.

Všechny Kanbanové procesy musí být snadné a jednoznačné. Rozhodli jsme se používat IKS, protože podporuje náš high-class PDCA cyklus a to je skvělý software který podporuje neustálé zlepšování (Kaizenu) našeho Kanbanového systému.

IKS je skvělým nástrojem na naší Lean cestě, pomohl nám snížit zásoby a vylepšil Kanbanový systém v našich montážních závodech. E-Kanban nyní používá 20 dodavatelů, kteří dodávají díly pro naše zařízení v pravý čas a doplňují pouze to, co bylo opravdu spotřebováno. Softwarová podpora IKS je vynikající, pomohli nám přizpůsobit IKS potřebám naší společnosti. IKS je snadný a uživatelsky přívětivý software.

Tento systém je tak vizuální a snadno pochopitelný, že jej používají i manažeři! S naším systémem MRP / ERP jsme na naší hlavní lince denně postrádali 1 – 3 klíčové díly. Od realizace IKS e-kanbanu jsme v následujících 3 měsících nezaznamenali ani jeden chybějící díl! … a o rok později: Jsme přešli na IKS v celé interní výrobě a montáži a úplně jsme odstranili nedostatky dílů, kterým jsme čelili při používání ERP!

IKS pomáhá Pirelli udržet stopu na cestě ke štíhlé výrobě. IKS je nejlepší elektronický Kanbanový systém, který je k dispozici na trhu. Byl navržen a optimalizován Kanbanovými specialisty. Nejedná se o dodatečnou funkci k ERP systému.

Nadnárodní korporace v mnoha různých oborech podnikání důvěřují našemu Kanbanovému systému – a to již od roku 2003!

A Váš příběh…..