Autorské právo

manufactus GmbH - Autorské právo, Ochrana dat & duševního vlastnictví

manufactus GmbH

Wittelsbacherstrasse 6a
82319 Starnberg

Germany

Tel.: + 49 (0) 8151 – 97 04 114
Fax: + 49 (0) 8151 – 91 19 53

E-Mail: contact@manufactus.com

Managing Director: Daniel Gross

District Court: Munich
Regsiter Number: HRB 150639
VAT ID: DE 232648230

Online obsah

Manufactus GmbH není zodpovědný za správnost, přesnost či úplnost informací publikovaných na těchto internetových stránkách.

Předkládání jakýchkoli  požadavků na náhradu škody způsobené díky nesprávnému využití informací internetových stránek, jejich obsahu, nekompletnosti informací nebo poškození dat, není akceptovatelné. Výjimku tvoří případy, kdy se prokazatelně jedná o zlý úmysl a nebo hrubou nedbalost ze strany autora.

Veškeré nabídky jsou pouze informativní a nezávazné, z tohoto důvodu není možné jejich plnění vymáhat soudní žalobou.

Společnost manufactus GmbH si vyhrazuje právo upravovat nebo mazat obsah na těchto internetových stránkách bez předchozího oznámení. (stránky neustále zdokonalujeme)

Reference a Odkazy

Společnost manufactus GmbH není odpovědný a nemůže nést odpovědnost za obsah stránek na sdílených odkazech anebo odkazech poskytnutých referencí.

Tyto externí odkazy a reference jsou poskytovány čistě pro informační účely a jejich obsah nepodléhá našemu schválení.

V okamžiku kdy byla reference a nebo odkaz umístěn na našich stránkách, neobsahoval nelegální informace.

Souhlasíme s vytvářením odkazů na naše webové stránky společnosti manufactus GmbH s přesným popisem, který nebude uvádět uživatele v omyl anebo poškozovat dobré jméno naší společnosti manufactus GmbH.

Ochrana osobních údajů

Služby na těchto stránkách, které vyžadují osobní údaje (jako jsou: jméno,  název společnosti a kontaktní informace) jsou poskytovány dobrovolně a slouží ke zprostředkování zpětné informace o našem podnikání a i o nabízených službách či pracovních příležitostech. Vaše osobní údaje považujeme za soukromé a důvěrné. Naše společnost dodržuje nejvyšší standardy v jejich úschově a využití.

Webový server zaznamenává také IP adresy a časy přístupů. Tyto záznamy jsou evidované při používání našich stránek a neobsahují žádné osobní informace, které by mohly vést k identifikaci Vaší osoby.