2020/05 Nabídka pomoci s distribucí zdravotnického materiálu

Studenti Škoda Auto Vysoké Školy pomáhají

Rádi bychom Vás tímto příspěvkem ispirovali a využili záznamu z on-line výuky, který ukazuje základní principy Celostního logistického řízení v intuitivním prostředí IKS e-kanbanu.

Zkrácený záznam 2,5 hodinové on-line výuky a praktického logistického cvičení studentů Škoda Auto Vyskoé Školy – Katedra řízení výroby, logistiky a kvality, předmět Řízení dodavatelských řetězců vedený Ing. Davidem Holmanem, Ph.D. ( https://www.savs.cz/all-news/news-det… )

Aby tato přednáška a následné cvičení bylo co nejpřínosnější využili jsme aktuální logistickou situaci, která vznikla při distribuci Covid-19 zdravotnického materiálu. Celostní logistický nástroj „IKS e-kanban“ umožňuje globální řízení zdrojů, výroby a distribuce dle aktuálních potřeb v reálném čase. Výsledkem cvičení bylo 18 individuálně pracujících studentů z domova v intuitivním prostředí IKS e-kanbanu. Kde byli schopni synchronizovat své dodavatlské toky během několika minut do Celostně propojeného on-line procesu. Tento záznam přednášky má sloužit k inspiraci, že kanbanový princip je velice jednoduchý a snadno realizovatelný. 

IKS e-kanban může v této ekonomické krizi

  • minimalizovat potřebné zdroje
  • zvýšit pružnost a efektivitu procesů dle reálných potřeb
  • úzkou spoluprácí s dodavateli snížit riziko jejich bankrotu (budou čerpat své zdroje opravdu na to co je nezbytné)
  • snížení administrativních zdrojů / bezpapírové řízení procesů