Systém SSW

PLNĚ DIGITÁLNÍ TRANSAKCE V MÍSTĚ SPOTŘEBY

Dlouhodobě jsme pro vás hledali spolehlivé a cenově přívětivé řešení jak zajistit kompletně automoatizovanou informaci o spotřebě na pracovišti koncových uživatelů kanbanu.

Velice rádi vám představujeme našeho partnera:

Sensor System Warehouse

GALATECH Engineering s.r.o.

Se kterým jsme pro vás propojili IKS e-kanban se Systémem SSW (Sensor Signal Warehouse), který  tak doplnil poslední detail pro plně vizuální, digitální a bezpapírový logistický tok.

Kompletní produktový list Systému SSW ke stažení v PDF zde >

Tato stránka bude dál rozvíjena a budou zde přidávány nové informace jak ještě více zefektivnit vaše procesy.

Jak propojení IKS a SSW funguje?

Variabilnost řešení SSW dovoluje úpravu koncového pracoviště operátorů a skladníků, tak aby realizovaná spotřeba byla automaticky odečtena senzory. Digitální cestou jsou informace předány jako požadavek pro znovu doplnění zásoby.

Systém SSW je technickým řešení přímo od společnosti GALATECH Engineering. Touto spoluprácí jsme dostali příležitost čerpat i z bohatých praktických zkušeností celého realizačního týmu Galatechu, který již odhalil kritické detaily a lidské chyby.

IKS e-Kanban a Systém SSW mohou fungovat společně anebo mohou být 100% bezpapírovým řešením s on-line vizualizací pro podnikové systémy!

Vnitřní struktura IKS je plně kompatibilní s logikou nastavení struktury globálních podnikových systémů, včetně bezpečnostních a uživatelských ochran.

Systémem SSW jsme tak doplnily poslední uživatelské kroky, kdy byla zahájena fáze spotřebovávání a kdy je spotřebováno. Tyto kroky zajišťují 100% dohledatelnost a i 100% FIFO od prvního kroku plánování dodavatelem až po spotřebování dílu při finální montáži. Druhotným efektem je snadná idetifikace vlivu kontaminovanovaného materiálu a minimalizace nákladů na třídění, dohledávání anebo zpětné stahování nekvalitních výrobků.

Pro inspiraci uvádíme některé příklady kde SSW Systém nejlépe aplikovat:

V případě zájmu o prezentaci reálného a funkčního IKS & SSW řešení přímo ve vaší společnosti nás prosím kontaktujte