Autorské právo

Autorské právo, Ochrana dat & duševního vlastnictví

manufactus GmbH

Theresienstrasse 8
82319 Starnberg

Germany

 

Tel.: + 49 (0) 8151 – 90 93 40
Fax: + 49 (0) 8151 – 90 93 24

E-Mail: contact@manufactus.com

Managing Director: Daniel Gross

District Court: Munich
Regsiter Number: HRB 150639
VAT ID: DE 232648230

Online obsah

Manufactus GmbH není zodpovědný za správnost, přesnost či úplnost informací publikovaných na těchto internetových stránkách.

Předkládání manufactus GmbH jakýchkoli  požadavků na náhradu škody způsobené díky nesprávnému využití informací internetových stránek, jejich obsahu, nekompletnosti informací nebo poškození dat, není akceptovatelné. Výjimku tvoří případy, kdy se prokazatelně jedná o zlý úmysl a nebo hrubou nedbalost ze strany autora.

Veškeré nabídky jsou nezávazné a z tohoto důvodu není možné jejich plnění vymáhat soudní žalobou.

Vyhrazujeme si právo upravovat nebo mazat obsah na těchto internetových stránkách bez předchozího oznámení. (stránky neustále zdokonalujeme)

Reference a Odkazy

Manufactus GmbH není odpovědný a nemůže nést odpovědnost za obsah stránek na sdílených odkazech a nebo poskytnutých referencích.

Tyto odkazy a reference jsou poskytovány čistě pro informační účely a jejich obsah nepodléhá našemu schválení.

V okamžiku kdy byla reference a nebo odkaz umístěn na našich stránkách, neobsahoval nelegální informace.

Souhlasíme s vytvářením odkazů na webové stránky naší společnosti manufactus GmbH včetně přesného popisu, který nebude uvádět uživatele v omyl a nebo poškozovat dobré jméno naší společnosti.

Ochrana osobních údajů

Služby na těchto stránkách, které vyžadují osobní údaje (jako jsou: jméno,  název společnosti a kontaktní informace) jsou poskytovány dobrovolně a slouží ke zprostředkování zpětné informace o našem podnikání a nabízených službách či pracovních příležitostech. Vaše osobní údaje považujeme za soukromé a důvěrné. Dodržujeme nejvyšší standardy v jejich úschově a využití.

Náš webový server zaznamenává také IP adresy a časy přístupů. Tyto záznamy jsou evidované při používání našich stránek a neobsahují žádné informace, které by mohly vést k identifikaci Vaší osoby.